SIKÇA SORULAN SORULAR
 

Penis boyum küçük. Penisimi büyütmek istiyorum.Mümkün mü?
Pahalı ve riskli ilaçlar kullanmadan penisini sadece bir kaç teknik penis egzersizi yaparak büyütebilirsin. İnternette belki onlarca site var çoğu da amacının dışında. İlk kez bu kadar profesyonel ve basitleştirilmiş eğitimi ve işe yarayan sonuçları bu sitede ve bu sette bulacaksın.

Penisim normal ama biraz daha büyütmek istiyorum.Mümkün mü?
Ülkemizde normal penis 13-15 cmdir. Bu kadınlar için sıradan bir penis boyudur. Penis boyu ne kadar büyük olursa iki taraf için de yararlı olacaktır. Penis Geliştirme eğitim seti penisin hangi büyüklükte olursa olsun herhangi bir ilaç kullanmadan kısa sürede gerçek ve doğal yoldan büyütebilmenin yollarını gösterecektir.

Erken boşalıyorum. Bu durumu önleyemiyorum.Bu set çözüm sunuyor mu?
Penis Geliştirme eğitim seti sadece penisin büyümesine yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda kişinin penisini her yönden her açıdan geliştirmesini sağlaması için hazırlanmıştır. Büyük bir penise sahipsin ama erken boşalmayı önleyemiyorsan büyük penisli olmanın pek bir espirisi olmayacaktır. Bunun için geciktirici kremler jeller alıp kullanmana da gerek yok. Bu set, penisine bağlı kasları oturduğun yerden nasıl geliştirebileceğini öğretecek ve erken boşalma sorunundan kurtulmana ciddi anlamda yardımcı olacaktır.

Boşalamıyorum Sorun Ne Olabilir? Bu durumdan kurtulabilirmiyim?
Erken boşalmak ne kadar büyük sorunsa boşalamamak da o kadar büyük bir sorundur. Bunun için zamanında ve istediğin sürede boşalmayı öğrenmen gerekiyor. Ne zaman boşalacağını ve ne zaman boşalmayacağını kendin karar vermelisin. Penis Geliştirme eğitim seti sadece penisinin büyümesine yardımcı olmakla kalmayacak aynı zamanda boşalma kontrolünü ele almanı sağlayacaktır.

Kadınlara karşı özgüvenim yok. Onlara yaklaşamıyorum. Bunu çözebilirmiyim?
Kadınlar özgüveni olan kendinen emin erkeklerden hoşlanırlar. Özgüveni eksik omuzları düşük bir erkeği, güzel ve alımla bir kadınla görmek ne kadar zorsa aynı şekilde özgüvenin eksik omuzların düşükken bir kadından olumlu yanıt alman da oldukça zor olacaktır. Penis Geliştirme eğitim seti sana aynı zamanda kadınlara karşı nasıl kolay ve kısa sürede özgüven kazanacağını öğrenmeni sağlayacaktır.

Cinsel İsteksizlik yaşıyorum. Ne yapmalıyım? Setiniz işe yarayacak mı?
Cinsel isteksizlik kadında veya erkekte yaşanıyorsa ve sürekliliği varsa bu durum bir sorundur. Bunu çözebilmek için eğitim seti içindeki alternatif yöntemleri uygulaman bu durumdan kısa sürede kurtulmana yardımcı olacaktır.

Ereksiyon olamıyorum. Sorunumu çözebilecek miyim?
Ereksiyon olmadan boşalma özellikle de büyük birisi için oldukça sanıcılı bir durumdur. Partnerinize karşı da prestij kaybı yaratacaktır. Çocukluktan ereksiyon olmadan yada tam ereksiyon olamadan boşalma zamanında farkedilmez ve önlem alınma yoluna gidilmezse ileri yaşlarda da görülmesi olasıdır. Bunu çözmebilmenin en kolay yolu penis geliştirme eğitim seti içerisindeki ilgili bölümden ilgili teknikleri uygulamandır. Kısa sürede bu durumdan nasıl kurtulacağını öğreneceksin.

Sertleşme sorunu yaşıyorum. Bu durumdan kurtulabilecekmiyim?
Sertleşme sorunu bir erkeğin seks konusundaki kabusların başında geliyor. Penis geliştirme eğitim seti şuanki sertleşme sorunundan nasıl kurtulabileceğini ve ileri ki yaşlarda aynı sorunu yaşamaman için alman gerken bir kaç basit önlemi öğretecektir. Kısa sürede bu durumdan kurtulmana yardımcı olacaktır.


Penisim zaten büyük yine de bu set işime yarayacak mı?

Kadınların tam arzu duyacağı büyüklükte penise sahip olmak büyük bir ayrıcalıktır. Ancak onu doğru yönetemiyorsanız, ilk dakikalarda kontrolsüzce boşalıyorsanız veya tam sertleşemiyorsanız bunun bir anlamı yoktur. Bu set size arzu duyulacak bir penise sahip olmanın yanında profesyonel seksin birlikteliğin etkili tekniklerini öğretecek ve küçük yada büyük bir penisle nasıl partnerinizi zevkten uçurabileceğinizi kesin olarak öğretecek. Evet sevişirken partneriniz size hayran kalacak!
 

Kadınlar ve İlişkiler Konusunda Uzman Olmak, Profesyonel Olmak İstiyorum. Mümkün mü?
Kendinize duyacağınız yeni özgüveniniz ve öğrenecekleriniz size henüz keşfetmediğiniz şeyleri keşfetmenizi sağlayacak. Evet kadınlar ilişkiler ve seks konusunda tam bir uzman olabileceksiniz.