PENİS NASIL BÜYÜR?

Penis 'de toplamda üç ayrı kanal bulunur. Üstteki iki kanal Corpora Cavernosa'dır. Alttaki tek kanal ise Corpus Spongiosum'dur. Bu bölümlerden Corpus Spongiosum kanalı sperm ve idrarın çıkması için gerekli olan kanaldır. Corpora Cavernosa ise ereksiyonun sağlanması için gerektiğinde anında kanla dolarak sertleşmeye ve penisin ereksiyon durumuna geçmesini sağlar. Her ereksiyon anında penise pompalanan kanın %90'ı bu kanala depolanır.

corpora-cavernosa penis-büyütme

Teorik olarak bir penisin doğal yoldan daha fazla büyüyebilmesi için Corpora Cavernosa odasına daha fazla kanın pompalanması sağlamalıdır. Kapasitenin üzerinde pompalanan kan, doku hücre duvarlarında kırılmalara yol açar. Penis dokusu kendini tamir etmek için de yeni hücreler üreterek doku hücrelerinin büyümesini ve güçlenmesini sağlar. Özel tekniklerle her seferinde daha fazla kanın pomplanmasını sağlarak her seferinde büyüme ve gelişme meydana getirilir. Taki istenene kadar. Penisde oluşan büyümeler kalıcıdır. Bu sayede belli bir boyuta getirilen penis istenilen boyutta bırakılabilir.

---

Bu içerikle şu sorulara yanıt bulmuş olduğunuzu düşünüyoruz:
Penis nasıl büyür? Penisin büyüme mantığı nedir? Corpora Cavernosa nedir? Bu iki kanal penisin neresinde yer alır? Büyütmek ve geliştirmek için ne yapmak gerekir? Doğal yoldan büyüme kalıcımıdır? Doğal yoldan penis nasıl büyütülür? Penis büyütmek için ne yapmak gerekir? Penis büyütme egzersizleri ile penis büyütülebilir mi? Penisin uzunluğunu nasıl arttırılır, nasıl kalınlaştırılır?

Konuyla ilgili daha fazla öğrenmek istedikleriniz varsa lütfen bize yazın.

Son Güncellenme: 30.12.2013