PC kası ( pubococcygeal muscle ) anüsü ve pelvis yüzeyinin büyük bölünü saran gerek dışkının gerekse idrarın istem dışı boşaltılmasını engelleyen geniş bir kas grubudur. Bu kas erkeklerde prostat bezinin altından geçmektedir. Kadınlar da ise vajina içerisinde dairel biçimde yer almaktadır. Bu kasın varlığndan çoğumuzun haberi yoktur. Ancak bu kasların önemli bir özelliği daha vardır. Pc kaslarının güçlü olması erkeklerde erken boşalma sorununa etkili bir çözümdür. Seks sırasında kişi istemdışı boşalmayı bu kaslarını kullanarak önleyebilir. İleri derecede bu kaslarını geliştirenler dinlenmeye ihtiyaç duymadan bile sadece dilediği zaman orgazma ulaşmayı başarabilmektedirler. Kadınlarda ise bu durumun tam tersi olduğu söylenir. Pc kası güçlü olan kadınlar daha erken orgazma ulaşırlar. Bu ikinci ve önemli görevlerinden dolayı bu kaslara "aşk kası" da denir.

Pc kası bir erkeğin ve kadının orgazmı mükemmel yaşamasını sağlar. Bu kası güçlendirmek ve kontrol altına almayı öğrenmek çok daha iyi bir seksin gerçek sırrıdır. Bu kasları geliştirmenin en basit en teknik yöntemlerini tekniklerini öğrenmek isterseniz Geç Boşalma ve Penis Büyütme Süper Teknikleri Eğitim Setini inceleyin.

 

PC Kası ile ilgili görseller resimler:

pc kasıpc kası muscle

Pc Kası Nedir artık biliyorsunuz. Pc kası nasıl geliştirilir? Pc kası egzersizleri nelerdir? Pc Kası Neresidir? En çok hangi etkili pc egzersizleri önerirsiniz? Evde ve işyerinde pc kası egzersizleri öğrenmek. Penis büyütmek ve geç boşalmak için en iyi çözümler. Erken boşalma sorununa kesin çözüm...